František Hruška
  Malostranská
  25703   Jankov
  tel.: 775 920 650
  prodejna: 735 009 080
 
  Areál bývalého ZD
  Hospodářské a zahradnické potřeby, krmiva, pracovní obuv a oděvy
  www.prostatek.cz

QR code
 Události
 Doporučte nás
  • Podělte se o pozitivní zkušenost z naší spolupráce a doporučte nás Vašim známým a přátelům:

Krmení a chovatelské potřeby pro domácí mazlíčky

Kvalitní krmení pro domácí mazlíčky: 

- pro všechna plemena a věkové kategorie psů nabízíme - granule, konzervy, kapsičky, salámy, pamlsky (měkké a poloměkké pochoutky, dentální tyčinky, filety, sušené dobroty, atd.) nejrůznějších druhů a příchutí. Dále pak burizony, krmné těstoviny a piškoty. Krmiva pro pejsky nabízíme převážně od těchto osvědčených výrobců: Nutrican, Brit, Country dog, Eminent, Rasco, Calibra, Salač a mnoha dalších.

- pro kočky a koťata nabízíme - granule, konzervy, kapsičky a paštiky nejrůznějších druhů a příchutí. Pro kočky máme v nabídce krmení především od těchto kvalitních výrobců: Apetit, Rasco, Salma, Brit, Acti-croq a mnoha dalších).

- pro andulky, papoušky a kanárky všech velikostí máme v nabídce kompletní krmiva, krmné směsi, vážené proso, senegalské proso, vitamínové tyčinky, sušené vaječné směsi, ptačí grit a sépiové kosti od výrobců Apetit a Avicentra.

- pro venkovní ptáky nabízíme krmítkové směsi, váženou černou a žíhanou slunečnici, vážené proso, lojové koule a válečky, konopné a lněné semínko.

- pro zakrslé králíky, morčata, křečky a jiné hlodavce máme v nabídce kompletní krmiva, krmné směsi a vitamínové tyčinky od výrobců Apetit a Avicentra. Dále pak ovesné vločky jako doplněk stravy.

- najdete u nás i krmení pro akvarijní, jezírkové ryby a želvy.


Chovatelské potřeby pro domácí mazlíčky:

- pro psy a kočky nabízíme antiparazitní a repelentní obojky, šampóny, pěny a spreje, navíc i Borellia testy, pinzety a háčky na klíšťata,

- latexové, vinylové, pískací a svítící hračky pro psy, dále v naší nabídce najdete frisbee, míčky, uzly, přetahovadla, atd.,

- psí obojky, vodítka, náhubky, postroje a transportní boxy,

- misky pro psy a kočky, kočičí WC, kočkolit, odpuzovače koček a psů, kartáče a hřebeny pro kočky a psy, psí šampóny,

- krmítka, písek pro ptáky, misky, napáječky a podestýlkové hobliny pro morčata a křečky.